Mat 1 Kampsport
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
08:00
08:00-09:00
Elite BJJ
Shimon Mochizuki
10
08:00-09:00
Elite BJJ
Shimon Mochizuki
10
08:00-09:00
Elite BJJ
Shimon Mochizuki
10
10:00
10:00-11:00
Konkurrence holdet BJJ
Shimon Mochizuki
50
16:00
16:00-17:00
Kids BJJ 5-8 år
Marcus Rachmanski
Shimon Mochizuki
Vincent Ringgaard Christoffersen
30
16:00-17:00
Kids BJJ 5-8 år
Marcus Rachmanski
Shimon Mochizuki
Vincent Ringgaard Christoffersen
30
17:00
17:00-18:00
No-Gi Fundamentals
Mads Albert Bergmann
30
17:00-18:00
Kids BJJ 9-12 år
Martin Sedolf
Vincent Ringgaard Christoffersen
30
17:00-18:00
No-Gi Fundamentals
Mads Albert Bergmann
30
17:00-18:00
Kids BJJ 9-12 år
Marcus Rachmanski
Martin Sedolf
Vincent Ringgaard Christoffersen
30
18:00
18:00-19:00
Elite MMA clinch
Nikolai Koubti
40
18:00-19:00
Junior BJJ
Mads Albert Bergmann
Mathias Ejby Djurhuus
30
18:00-19:00
Junior BJJ
Mads Albert Bergmann
Mathias Ejby Djurhuus
30
18:30
18:30-19:30
Intro BJJ
Christian Körner
Mindaugas Kuciauskas
30


Mat 2 Kampsport
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
07:00
07:00-08:00
BJJ Fundamentals
Katla Hrund Björnsdóttir
46
07:00-08:00
BJJ Fundamentals
Louise Nøhr
46
09:00
09:00-10:15
No-Gi Øvede
Shimon Mochizuki
46
09:00-10:15
BJJ
Shimon Mochizuki
46
09:00-10:15
BJJ
Shimon Mochizuki
46
09:00-10:15
No-Gi Øvede
Shimon Mochizuki
46
09:00-10:15
BJJ
Shimon Mochizuki
46
10:00
10:00-11:00
Open Mat
46
10:00-11:00
No-Gi Standup
Igor Magdelinic
46
11:00
11:00-12:00
Elite MMA Sparring
Nikolai Koubti
34
16:00
16:00-17:00
No-Gi Øvede
Shimon Mochizuki
46
16:00-17:00
No-Gi
Marcus Dahl Rasmussen
46
16:00-17:00
No-Gi Øvede
Shimon Mochizuki
46
16:00-17:00
No-Gi
Ziggy Micheelsen
46
16:00-17:00
No-Gi Øvede
Shimon Mochizuki
46
17:00
17:00-18:30
BJJ Øvede
Shimon Mochizuki
46
17:00-18:00
Intro BJJ
Katla Hrund Björnsdóttir
Ulver Christensen
34
17:00-18:00
MMA
Nick Barnø
34
17:00-18:00
No-Gi Fundamentals
Frej Nielsen
46
17:00-18:00
BJJ
Chi On Frank Liu
46
18:00
18:00-19:30
BJJ
Anders Rosendal
46
18:00-19:00
Elite MMA allround game
Nikolai Koubti
40
18:00-19:30
BJJ
Frej Nielsen
46
18:30
18:30-19:30
BJJ Fundamentals
Eivind Bjørås
46


Mat 3 Kampsport
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
10:00
10:00-11:00
Elite MMA kickboxing
Nikolai Koubti
30
10:00-11:00
Kickboksning
Joachim Christensen
24
16:00
16:00-17:00
MMA Fundamentals
Mack Promanee
24
16:00-17:00
MMA Fundamentals
Nick Barnø
24
17:00
17:00-18:00
Kickboksning
Frederik Strauss
24
17:00-18:30
Øvede Kickboxing
Joachim Christensen
24
17:00-18:00
Kickboksning
Joachim Christensen
24
17:00-18:30
Øvede Kickboksning
Joachim Christensen
24
17:00-18:00
Kickboksning Sparring
Frederik Strauss
24
18:30
18:30-19:30
Basic Kickboxing
Bruce Ali
24
18:30-19:30
Basic Kickboxing
Benjamín Poggi
24


Mat 4 Kampsport
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
11:00
11:00-12:00
Open Mat
34
16:00
16:00-17:00
BJJ Fundamentals
Laurits Tielbo
34
17:00
17:00-18:00
MMA
Mack Promanee
34
17:00-18:00
U.17 år BJJ
Mads Albert Bergmann
60
17:00-18:30
BJJ Øvede
Shimon Mochizuki
46
17:00-18:00
Intro BJJ
Oskar Vedsted-Jakobsen
Ulver Christensen
34
17:00-18:00
MMA
Mack Promanee
Nick Barnø
46
18:30
18:30-19:30
Intro BJJ
Samuel Ilnicki
Victoria Blom Hanssen
30
18:30-19:30
BJJ Fundamentals
Mads Albert Bergmann
46
19:00
19:00-20:00
No-Gi Fundamentals
Mads Albert Bergmann
46
19:00-20:00
No-Gi
Eivind Bjørås
46






Academy Management

Powered by Academy Management